jako fundacja realizujemy naszą misję poprzez organizowanie
tenisowych turniejów charytatywnych, konferencji, warsztatów i innych wydarzeń o charakterze sportowym promujących aktywność fizyczną i zdrowy tryb życia. Byliśmy w warszawie,
krakowie, częstochowie, górze kalwarii i zamościu
zagraliśmy już dla Asi, Eli i Helenki
turnieje charytatywne
pomagali nam znani polscy tenisiści
m.in. Iga Świątek, Klaudia Jans-Ignacik,
Paula Kania-Choduń i Michał Przysiężny
na organizowanych przez fundację wydarzeniach
zawsze promujemy hasło
Badajcie się!
zachęcając kobiety do regularnego
monitorowania swojego stanu zdrowia
turniej charytatywny gramy dla Arona
Wołomin
turniej charytatywny gramy dla Małgosi
Giebułtów
turniej charytatywny gramy dla Patrycji
Strefa Aktywności, Góra Kalwaria
turnieje charytatywne gramy dla Helenki
Celem turnieju było zbieranie środków na leczenie rzadkiej choroby genetycznej dziecka
turniej charytatywny gramy dla Eli
Celem turnieju było zbieranie środków na leczenie Eli, która choruje na rzadko występująccy u kobiet nowotwór złośliwy
warsztaty zumby
Warsztaty zoganizowane dla pensjonariuszek Domu Pomocy Społecznej w Zamościu. Akcja promująca aktywność fizyczną jako niezmiernie znaczący czynnik w profilaktyce zdrowia.

