jako fundacja realizujemy naszą misję poprzez organizowanie
tenisowych turniejów charytatywnych, konferencji, warsztatów i innych wydarzeń o charakterze sportowym promujących aktywność fizyczną i zdrowy tryb życia. Byliśmy w warszawie,
krakowie, częstochowie, górze kalwarii i zamościu
zagraliśmy już dla Asi, Eli i Helenki

turnieje charytatywne

pomagali nam znani polscy tenisiści
m.in. Iga Świątek, Klaudia Jans-Ignacik,
Paula Kania-Choduń i Michał Przysiężny

na organizowanych przez fundację wydarzeniach
zawsze promujemy hasło

Badajcie się!

zachęcając kobiety do regularnego
monitorowania swojego stanu zdrowia

turniej charytatywny “GRAMY DLA TOMKA”

OSIR Zamość, hala tenisowa

turniej charytatywny gramy dla Asi

Giebułtów

turniej charytatywny gramy dla Arona

Wołomin

turniej charytatywny gramy dla Małgosi

Giebułtów

turniej charytatywny gramy dla Patrycji

Strefa Aktywności, Góra Kalwaria

Konferencja Trenerów Tenisa Kozerki

turnieje charytatywne gramy dla Helenki

Celem turnieju było zbieranie środków na leczenie rzadkiej choroby genetycznej dziecka

turniej charytatywny gramy dla Eli

Celem turnieju było zbieranie środków na leczenie Eli, która choruje na rzadko występująccy u kobiet nowotwór złośliwy

festiwal tenisa Zamość

Warsztaty tenisowe dla kobiet z doświadczeniem choroby onkologicznej

warsztaty zumby

Warsztaty zoganizowane dla pensjonariuszek Domu Pomocy Społecznej w Zamościu.  Akcja promująca aktywność fizyczną jako niezmiernie znaczący czynnik w profilaktyce zdrowia.

przekaż swoje 1,5% 
na Smeczem w raka